Ciąża, która trwa 9 miesięcy, to długi okres dla kobiety. W tym czasie powiększają się sukcesywnie piersi i brzuch. Należy pamiętać, by w tym wyjątkowym okresie zakładać odpowiednio uszyte majtki i biustonosz oraz bieliznę nocną. To ważne nie tylko dla przyszłej mamy, ale także dla dziecka, które gości w jej łonie.

Bielizna ciążowa – piękno i wygoda

Kobieta ciężarna potrafi być piękna i powabna. Wystarczy, że założy na siebie zmysłową bieliznę ciążową w postaci modnej haleczki lub koszuli nocnej. Gustownie uszyte z marszczeniami na brzuchu i dopasowanym stanem w modnych kolorach i deseniach będą ładnie prezentować się na przyszłej mamie.

Ciążowa bielizna pełna modowych deseni nie odbiega zbytnio cenowo od bielizny dla kobiet, które nie są w stanie błogosławionym. To czyni ją jeszcze bardziej pożądaną. Poza tym można ją nosić nawet po urodzeniu dziecka.

Bielizna ciążowa – jak ją wybierać?

Wybór bielizny powinien być kierowany komfortem ciężarnej. Bardzo ważne jest, aby czuła się w niej dobrze i swobodnie. Paski od biustonosza muszą mieć regulację, a miseczki powinny być dobrze dopasowane do kształtu biustu.

Stanik ma za zadanie chronić wrażliwe piersi przed zimnem i gorącem. Powinien także podtrzymywać biust, by się nie odkształcił i nie wyciągnął ku dołowi. W trakcie ciąży jest to szczególnie ważne, gdyż w tym czasie piersi są stosunkowo cięższe i łatwiej mogą się zniekształcić przy źle dobranym biustonoszu.

Warto wybierać bieliznę ciążową dobrej jakości. Dzięki temu będzie długo służyć. W ostatnim trymestrze ciąży można kupić staniki z odpinanymi miseczkami. Gdy urodzi się dziecko, odpinane miseczki pozwolą na karmienie noworodka piersią bez zdejmowania biustonosza.

Jaka powinna być bielizna ciążowa?

Zarówno na chłodne, jak i ciepłe dni bielizna dla kobiet w ciąży powinna być oddychająca, zapobiegająca przepoceniu i niealergizująca oraz wygodna. Majtki i biustonosze powinny być wykonane z bawełny lub włókien bambusowych z domieszką elastanu.

Bielizną ciążową są także piżamy, koszule nocne oraz halki w odpowiednim kroju. Wszystkie te akcesoria winny być komfortowe dla przyszłej mamy. Warto wybierać takie, które będą służyć także po porodzie.

Gdzie kupić bieliznę ciążową?

Ciążową bieliznę można nabyć w sklepie oferującym akcesoria bieliźniane. Najwygodniejsze zakupy bez wychodzenia z domu zrobimy przez Internet. Swobodnie przejrzymy całą ofertę sklepu i wybierzemy to, co chcemy.

Możliwość przejrzenia całej oferty sklepu we własnym domu sprzyja wygodnym zakupom bez zbytniego pośpiechu. Wystarczy znać rozmiar i mieć pieniądze na koncie, by stać się właścicielką wybranej bielizny ciążowej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna ciążowa.

Comments are closed.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/najtansze-ubezpieczenie-zdrowotne/ https://beesafe.pl/porady/jak-zaplacic-akcyze-za-samochod/