Szukając sposobów na to, aby przydomowy ogród stał się miejsce do odpoczynku relaksu, warto postawić na funkcjonalne meble. Meblem chętnie wybieranym jest stół składany ogrodowy. Praktyczne, rozkładane stoły pozwolą na odpoczynek w gronie rodziny, jak i podejmowanie większej ilości gości. Jaki stół wybrać?

Stół składany ogrodowy z metalu – ponadczasowy i uniwersalny

Przestrzeń ogrodowa może stać się idealnym miejscem do podawania posiłków – konieczny okaże się do tego stół składany ogrodowy oraz wygodne krzesła. Stoły ogrodowe pozwolą na niebanalną aranżację – ich szeroki wybór z pewnością pozwoli wybrać produkt dopasowany do potrzeb. jednym z chętniej wybieranych jest stół składany ogrodowy wykonany z trwałego aluminium. Stół ten nie posiada żadnych ozdobników, przez co zyskuje uniwersalny i ponadczasowy charakter. Stoły tego typu doskonale sprawdzą się w wystroju nowoczesnym, minimalistycznym czy loftowym. Stół taki warto uzupełnić nowoczesnymi fotelami o miękkich siedziskach i oparciach.

Stół składany ogrodowy z drewnem tekowym

Szukając mebli o wyjątkowym charakterze, warto postawić na stół składany ogrodowy, w którym blat wykonano z egzotycznego drewna tekowego. Wybór drewna nie był przypadkowy – w przeciwieństwie do rodzimych gatunków, drewno tekowe odznacza się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, wilgoć. Drewno to określane jest jako bardzo twarde, a tym samym odporne na uszkodzenia. Stół ogrodowy rozkładany to świetne rozwiązanie, kiedy zapraszamy gości do wspólnego biesiadowania. Wystarczy kilka ruchów, aby klasyczny stół wydłużyć i zagwarantować gościom wygodne miejsce do siedzenia. Stoły z tekowymi blatami posiadają stelaże wykonane z aluminium. Poprzez malowanie proszkowe konstrukcja zabezpieczona jest przed korozją.

 

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/porownywarka-oc-ac-mubi/ zobacz wiecje zobacz wiecje