Naklejki ścienne to dość nietypowy sposób na ozdobienie wnętrza domu, biura, przedszkola czy żłobka. Mając do dyspozycji bogactwo ornamentów, kolorów i kształtów, tworzy się dzięki nim piękne i oryginalne kompozycje. Dość łatwo przykleja się je i odkleja. Do każdego domowego pomieszczenia można dopasować naklejki, klejąc je oprócz ściany, także na meblach, lustrach i płytkach.

Ozdoby z trwałych materiałów

Do produkcji naklejek ściennych wykorzystuje się folię PCV i folię welurową.

Welur jest materiałem przyjemniejszym w dotyku, nieco grubszym niż PCV. Naklejki wykonane z weluru najczęściej przyklejane są w dziecięcych pokojach. Ze względu na swą przyjemną fakturę i soczystość kolorów powodują, że wnętrze staje się przytulniejsze.Folie PCV mogą być połyskliwe lub matowe oraz cienkie i gładkie. Wykonane z nich naklejki o dużych rozmiarach sprawiają wrażenie ściennych malowideł.Tusze i materiały używane do produkcji naklejek ściennych spełniają normy dla dziecięcych zabawek i tapet do wnętrz.

Świetna kolorystyka

Kolorystyka naklejek ściennych, niezależnie od ich motywu, może być różna. Czarne, białe lub bordowe jednokolorowe naklejki ścienne to najczęściej figury geometryczne, motywy roślinne i fantastyczne postaci, na przykład elfy lub smoki. W pełnej, bogatej kolorystyce przedstawiony jest na naklejkach ściennych świat przyrody ożywionej i nie ożywionej. Także wszelkie motywy przeznaczone dla dzieci, w tym postaci z filmów i kreskówek. Staranne wykonanie naklejek i dobra jakość materiałów, z których zostały wykonane, powodują, że ich kolorystyka jest świetna.

Oryginalne motywy

Dekoracyjne napisy 3D w formie naklejek ściennych wprowadzają do wnętrz nie tylko element ozdoby, ale też pozytywne przesłanie. Można przyklejać je w różnych pomieszczeniach, z dodatkiem delikatnych ozdób lub w ramkach.Miłośnicy wypraw mogą ozdobić swoje mieszkanie naklejkami przedstawiającymi mapy świata lub egzotyczne krajobrazy. Pozwolą im na nowo poczuć klimat byłych podróży lub odkryją dzięki nim te rejony, do których dopiero się wybiorą.

Piękna ozdoba do dziecięcego pokoju

W dziecięcym pokoju wyjątkowo oryginalnie wyglądają naklejki ścienne 3D z bajkowymi postaciami. Takie naklejki świetnie ozdobią wnętrze i wprawią każde dziecko w pogodny nastrój.Wybierając ozdoby do dziecięcego pokoju, warto zastanowić się nad naklejkami z weluru, które są przyjemne w dotyku. Dzięki nim wnętrze stanie się bardziej przytulne, a ich wesołe motywy będą idealnym tłem dla szalonych, dziecięcych zabaw.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k134,pluszowe-naklejki-scienne.html.

Comments are closed.

zahradny slnecnik 4m grily zastrešenie pergoly