Czy można wyobrazić sobie piękniejsze zwieńczenie miłości, niż oświadczyny? Zanim mężczyzna usłyszy od swojej wybranki wymowne „tak”, czeka go nie lada wyzwanie – znalezienie idealnego pierścionka zaręczynowego. W biżuterii, jak w modzie, każdego sezonu obowiązują pewne trendy. Jakie pierścionki zaręczynowe są najchętniej wybierane obecnie przez zakochanych mężczyzn? Sprawdź!

Różowe złoto

Znaczna część osób szukających eleganckiego, subtelnego pierścionka decyduje się na model nie z klasycznego, żółtego złota, ale jego różowej odmiany. Delikatny, różany odcień metal szlachetny zyskuje poprzez dodanie do stopu odrobiny miedzi. Różowe złoto pięknie komponuje się z diamentami, rubinami i kamieniami w niebieskim odcieniu. Doskonale prezentuje się na dłoni kobiet zarówno o chłodnym, jak i ciepłym odcieniu skóry.

Kolorowe kamienie szlachetne

W ostatnich latach na popularności zyskały (i wciąż zyskują) pierścionki z kolorowymi kamieniami, takimi jak szmaragd, cytryn, tanzanit, rubiny, szafiry i czarne diamenty. Wyraziste kamienie oprawione w żółte albo białe złoto zachwycą każdą kobietę ceniącą niesztampową biżuterię.

Diamenty są wieczne!

Wymieniając najmodniejsze wzory pierścionków zaręczynowych, nie sposób nie wspomnieć o absolutnym klasyku gatunki – cienkiej obrączce z żółtego złota z pojedynczym, białym diamentem o szlifie okrągłym lub „princessa”. Klasyczne pierścionki zaręczynowe nie tracą na znaczeniu pomimo zmieniających się trendów. Możesz mieć pewność, że zadbana biżuteria przypominająca o podniosłym wydarzeniu będzie zachwycać z tą samą siłą nawet za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Więcej praktycznych informacji na temat pierścionków znajdziesz na stronie savicki.pl.

Comments are closed.

Ochranné kryty na sedacie súpravy https://xann.pl/sitemap Ochranné kryty na záhradné stoličky a kreslá