Światło jest nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia, wpływa ono na samopoczucie, zdrowie, ale też to, jak odbierane są dane wnętrza. Szukając stolarki okiennej wysokiej jakości, warto postawić na przeszklenie Eclaz – to innowacyjne rozwiązanie, które wpłynie na poprawę życia!

Czym jest przeszklenie Eclaz?

Dostęp do światła warunkuje jakość naszego życia – światło pozwala na wykonywanie podstawowych czynności, bezpieczne przemieszczanie się, ale też możliwość pracy, nauki, czytania, pisania. Duża ilość naturalnego światła wpływa pozytywnie na samopoczucie i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi, możemy bardziej skupić się na pracy. Analogicznie – pomieszczenia źle doświetlone, w których panuje półmrok, sprawiają, że nasze samopoczucie obniża się, a organizm jest bardziej skłonny do infekcji. Aby zadbać o własne zdrowie, warto wybrać stolarkę okienną, która pozwoli na jak najlepsze doświetlenie wnętrz. Pomoże w tym przeszklenie Eclaz.

Okazuje się, że klasyczne przeszklenia nie dają maksymalnej ilości światła – szacuje się, że możliwa jest strata nawet do 30% światła dziennego. Przeszklenie Eclaz wpuszcza nawet do 11% więcej światła dziennego w porównaniu dla klasycznych szyb i pozwala cieszyć się widniejszymi i przyjemniejszymi wnętrzami. Przeszklenia Eclaz znacząco wpłyną na samopoczucie i zdrowie, poprawią naszą produktywność i koncentrację. Warto wspomnieć, że wraz z dużą ilością ciepła do wnętrza dostaje się też znacznie więcej ciepła – przeszklenia Eclaz pozwolą więc na ocieplenie wnętrz w sposób naturalny i oszczędność w portfelu!

Przeszklenie Eclaz w nowoczesnych oknach

W jakich okna znaleźć można przeszklenie Eclaz? Okazuje się, że przeszklenia te można zastosować w wybranej stolarce okiennej. Innowacyjne przeszklenie Eclaz doskonale sprawdzi się w przypadku nowoczesnych okien przesuwnych czy też okien dedykowanych do wnętrz w stylu industrialnym.

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecje