Dom i Wnętrze

Komplety ogrodowe z technorattanu – warto?

Nieodłączną częścią każdej zewnętrznej aranżacji są meble, które sprawiają, że altana, taras czy balkon stają się wygodnym miejscem wypoczynku. Meble ogrodowe będą spełniać swoją rolę tylko wtedy, kiedy będą wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne. Wśród różnorodnych modeli mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom szczególnie dużą popularnością cieszą się modele z technorattanu. Czy warto zainwestować w tego typu zestaw? Sprawdź!

Stylowe, nowoczesne, praktyczne… Komplety ogrodowe z syntetycznego rattanu

Komplety ogrodowe wyplatane z syntetycznego materiału są niekwestionowanym hitem w urządzonych za smakiem ogrodach prywatnych i zewnętrznych przestrzeniach publicznych. Innowacyjne tworzywo łączy w sobie naturalne wykończenie charakterystyczne dla rattanowych mebli z bezwzględną trwałością tworzyw sztucznych. Wysokiej jakości kanapy, stoliki, krzesła, huśtawki i fotele wyplatane ze sztucznych „pędów” są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieniowania UV, skrajnych temperatur oraz opadów. Co więcej, nie wymagają wykonywania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem. Jedyne, co należy zrobić, aby meble prezentowały się nienagannie, to raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię miękką, wilgotną ściereczką.

Zima – idealny czas na kupno mebli

Planujesz zakup wysokiej klasy mebli, które uprzyjemnią Ci przyszłoroczny sezon? Nie czekaj z zakupami do wiosny! Wbrew pozorom to okres jesienno-zimowy jest doskonałym czasem na zakup mebli ogrodowych. Producenci właśnie teraz organizują wielkie wyprzedaże, podczas których możesz kupić wymarzoną sofę albo stół z krzesłami w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.